ПЕРЕКЛАД

Наша команда має солідний досвід в легалізації та перекладі документів. Ми завжди готові надати Вам такі послуги:
 • Переклад документів.
 • Апостиль і легалізація документів в Україні і за кордоном.
 • Нострифікація
 • Отримання довідки про несудимість.
 • Нотаріальне засвідчення перекладу
 • З\НА :

  Англійської, Німецької, Італійської, Іспанської, Французької, Польської, Чеської, та ін.

  Медичних; Технічних; Юридичних; Художніх; Економічних; та ін.

  Переклад документів будь-якого характеру та складності:

  • свідоцтва про шлюб, народження, розлучення, смерть, зміну прізвища або імені;
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної або фізичної особи, довідки з податкової інспекції про взяття на облік платника податків;
  • довідка про несудимість, сімейний стан;
  • довідка про стан рахунку, про доходи, з місця роботи або навчання;
  • паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення, студентський квиток;
  • диплом або атестат. та ін.

  НОТАРІАЛЬНЕ ЗАВІРЕННЯ ПЕРЕКЛАДІВ

  Нотаріальне засвідчення перекладу необхідне у випадку, коли перекладеному документові потрібно надати офіційності, наприклад, для подання у державні органи, для подальшої легалізації тощо.

  АПОСТИЛЬ, ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ

  Проставлення апостилю

  Апостилювання або проставлення апостилю – це міжнародна процедура посвідчення документів, встановлена Гаазькою конвенцією 1963 року. Дана угода спростило процедуру легалізації для котрі підписали її країн.

  Штамп «апостиль» підтверджує повноваження посадової особи (державного реєстратора, нотаріуса, судді, ректора університету) ставити свій підпис і печатку організації на документі.

  Україна є учасником Гаазької конвенції з 2003 року. У нашій країні апостиль уповноважені ставити наступні міністерства і відомства:

  Державна реєстраційна служба (на документи органів реєстрації актів цивільного стану).
  Міністерство юстиції України (на юридичні, нотаріальні та судові документи).
  Міністерство закордонних справ України.
  Міністерство освіти і науки України (на освітні документи).

  Поставити апостиль можна тільки на офіційні документи некомерційного характеру для використання в країнах-учасницях Гаазької Конвенції. Процедура Апостилювання має багато нюансів залежно від документа і для якої держави він необхідний. Наприклад, для членів ЄС необхідно ставити подвійний апостиль – спочатку на оригіналі документа, а потім – на нотаріальному перекладі. Однак для Італії та Франції часто вимагають після проставлення першого апостилю перекласти документи акредитованим перекладачем та легалізувати в посольстві / консульстві.

  Легалізація документів

  Легалізація документів – це встановлена міжнародним правом процедура підтвердження повноважень посадових осіб, які видали офіційні документи.

  На відміну від Апостилювання, процес легалізації складається з більшої кількість етапів – обов’язкової легалізації в МЗС і в консульстві/посольстві країни призначення. При цьому документ буде легальним тільки в тій державі, в консульстві якого він був легалізований на останньому етапі. Наприклад, якщо Ви хочете легалізувати диплом для ОАЕ, то Ви не зможете використовувати його в Китаї чи Канаді: для цих країн необхідно буде пройти повторну процедуру легалізації.

  Загалом, процес легалізації українських документів виглядає так:

  • На оригінал/копію документа проставляється печатка легалізації в Міністерстві юстиції України.
  • Документ подають на легалізацію в Міністерстві закордонних справ України.
  • Документ подають на легалізацію в консульстві/посольстві.

  В окремих випадках необхідно виконати подвійну легалізацію – спочатку легалізувати оригінали документів в МЮ та МЗС, потім перекласти їх на іноземну мову, нотаріально засвідчити переклад та повторно подати в МЮ, МЗС та консульський відділ.

  Для яких держав потрібна легалізація?

  Процедура легалізації обов’язкова для держав, які не беруть участь в Гаазькій конвенції. Це арабські країни (Єгипет, Йорданія, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Кувейт, Катар, Лівія та інші), а також Китай (за винятком провінцій Макао і Гонконг), В’єтнам, Бразилія, Уругвай, Чилі та інші.

  Замовити консультацію

  ×